bg pic

Windykacja i Odszkodowania

biuro 1biuro 2biuro 3

„OMEGA-LEX Windykacja i Odszkodowania” pomaga klientom w dochodzeniu odszkodowań oraz wierzytelności. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i prawnych. Zlecając nam prowadzenie swojej sprawy, masz pewność, że będzie ona prowadzona z pełnym zaangażowaniem przez doświadczonych specjalistów. Pracujemy na podstawie wynagrodzenia prowizyjnego, które w pełni zależy od naszej skuteczności.

Na co możesz liczyć, podejmując współpracę z nami?

Wykorzystamy całe posiadane doświadczenie

Na rynku dochodzenia odszkodowań i wierzytelności działamy od kilkunastu lat. W tym czasie udało się nam z powodzeniem zamknąć wiele spraw – także tych, których wygranie wiązało się ze znacznymi nakładami wiedzy oraz czasu. To pozwoliło nam nabrać doświadczenia, które doceniają zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa.

Klarowne zasady

Cenimy sobie partnerskie warunki współpracy z klientami dlatego zasady, na jakich działamy, przedstawiamy na początku wspólnej drogi. To sprawia, że obie strony czują się komfortowo i mają jasność sytuacji.

Profesjonalizm w działaniu

Każda sprawa o odzyskanie wierzytelności czy dochodzenie odszkodowanie lub jest inna, dlatego w naszej codziennej pracy wykorzystujemy całą naszą wiedzę i posiadane doświadczenie, aby osiągnąć pożądany efekt. Możesz mieć pewność, że powierzając nam swoje zlecenie, przekazujesz je w ręce fachowców w swojej branży, którzy potraktują je indywidualnie.

Spokój

Zależy nam na tym, aby pozyskać Twoje zaufanie. Jednakże wiemy, że stanie się tak w momencie, kiedy z naszą pomocą poczujesz się bezpiecznie. Dlatego będziemy Cię regularnie informować o postępach prac w Twojej sprawie. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco, bo Twój spokój jest naszym priorytetem. Pamiętaj też, że Twoje dane osobowe będą w pełni chronione przez wdrożone przez nas mechanizmy bezpieczeństwa.

Gotowość

Jesteśmy gotowi do pomocy zawsze, kiedy nas potrzebujesz. Nie wyłączamy telefonów po godzinie siedemnastej, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że dzień profesjonalistów trwa o wiele dłużej. Dyspozycyjność to coś, co niewątpliwe nas wyróżnia.