Omega-Lex
WINDYKACJA I ODSZKODOWANIA

Windykacja i Odszkodowania

„OMEGA-LEX Windykacja i Odszkodowania” to firma specjalizująca się w dochodzeniu odszkodowań oraz wierzytelności. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych jak i prawnych. Powierzając nam prowadzenie swoich spraw mają Państwo pewność profesjonalnej obsługi i pełnego zaangażowania.

Naszą firmę charakteryzuje:

  1. Doświadczenie - Omega Lex to firma działająca na opolskim rynku od 13 lat. W tym czasie zaufały nam zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze, powierzając nam nie tylko prowadzenie swoich spraw, ale również swoje tajemnice zawodowe.
  2. Jasne zasady - w Omega Lex stosujemy zawsze jasne i przejrzyste zasady współpracy z naszymi klientami.
  3. Profesjonalizm - nasi pracownicy to osoby posiadające nie tylko wysokie kwalifikację ale również spore doświadczenie. Naszych klientów obsługujemy starannie i rzetelnie. Wszyscy nasi pracownicy pracują tak, aby nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych usług.
  4. Bezpieczeństwo - Poczucie bezpieczeństwa naszych klientów wynika z zaufania jakim nas obdarzyli. Zaufanie to traktujemy więc priorytetowo, rozpatrując każdą sprawę indywidualnie i powierzając jej prowadzenie wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom. Doświadczenie i profesjonalizm daje Państwu gwarancję należytej staranności i jakości wykonanej przez nas usługi. Tym samym pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Warto przy tym podkreślić, iż w naszej firmie obowiązują mechanizmy i zabezpieczenia dla zapewnienia pełnej ochrony danych osobowych.
  5. Elastyczność - w Omega Lex staramy się pracować tak by nasi klienci byli zawsze zadowoleni z naszych usług, tym samym staramy się być do Państwa dyspozycji. Dlatego też naszych telefonów nie wyłączamy po godz. 17-stej.

Współpracując z firmą „Omega Lex Windykacja i Odszkodowania” mają Państwo pewność pełnego zaangażowania oraz profesjonalizmu, ponieważ nasze wynagrodzenie jest wynagrodzeniem prowizyjnym i w pełni zależy od naszej skuteczności.